Skruž, poklop

Skruž, poklop

Chystáte sa aj vy kopať studňu, šachtu či iný otvor, ktorý potrebujete zaizolovať? Okrem iných vecí budete jednoznačne potrebovať aj skruž.


Plastové skruže
slúžia k prehlbovaniu studní, na budovanie šachty poprípade na budovanie iných otvorov.  Skruže si môžete vybrať podľa katalógových rozmerov alebo dať vyrobiť aj na mieru, takže veľkosť z tohto hľadiska nie je žiadny problém. Môžete do nich umiestniť vodotesné dno, čerpadlá, stojany poprípade stupačky. Plastové skruže sa vyrábajú z kvalitných hygienicky certifikovaných materiálov. Ich dĺžka dosahuje 1m a každý z nich je vybavený spojovacími lemami, vďaka čomu dosiahnete vami požadovanú dĺžku. skruz

Platový poklop

Keďže skruž v konečnom dôsledku vytvára otvorenú „šachtu“ je potrebné pre zvýšenie bezpečia zabezpečiť aj poklop. Práve preto ponúkame aj plastové poklopy. Tie nájdete rovnako v katalógových rozmeroch ako sú skruže. Avšak aj v tomto prípade si ho môžete dať vyrobiť na mieru. Plastový poklop slúži ako dokonalá náhrada betónového poklopu. Môžete ním okrem skruží prekryť aj rôzne jamy, či šachty. Plastové poklopy sú priechodzie, no pozor nie prejazdné a ich nosnosť je až do 100kg. Môžete si vybrať z dvoch variant ako bude poklop na skruž uložený a to tak, že prekryje celú skruž alebo môže byť poklop uložený vo vnútri skruže. Výber je samozrejme len na vás. Poklop je vyrobený z hygienicky certifikovaných materiálov, takže sa môžu bez akéhokoľvek problému dostať aj do kontaktu s pitnou vodou. Ich veľkou výhodou je samotná váha. Takže manipuláciu zvládnete aj vy samy.

Neváhajte preto a oslovte skutočného odborníka. Vyberte si kvalitnú skruž a poklop. Odporúčame E- SHOP

nasastavba