Prenájom pracovných plošín

Prenájom pracovných plošín

Práca vo výškach je pomerne náročná, ako aj vo veľkej miere nebezpečná. Pre elimináciu týchto faktorov je potrebné  zabezpečiť pevnú a kvalitnú plošinu pod nohami. Prenájom pracovných plošín je jednoduchým a súčasne rýchlym riešením pre rôzne práce vo výškach. Plošina dokáže byť dokonalým pomocníkom pri oprave budov, stavbe výškových budov, či dokonca aj pri revíznych prácach. Svojou nízkou váhou zabezpečuje rýchlu a jednoduchú manipuláciu. Dokonca ju do piatich minút jednoducho zložíte a presuniete na iné miesto. Prenájom plošiny je jednoduchšie, rýchlejšie a samozrejme aj cenovo výhodnejšie riešenie ako napríklad stavebné lešenie.

Prenájom autožeriavov je ďalšou z vecí, ktoré naša spoločnosť REFAL ponúka. V prípade, že potrebujete pomôcť zložiť, vyložiť, preložiť väčší náklad v tom prípade prenájom žeriavov je tou správnou voľbou. Kombinácia nákladného automobilu a žeriavu dokáže zjednodušiť manipuláciu s ťažkými bremenami aj v ťažko dostupnom teréne. Žeriavy sú obsluhované špecializovaným tímom dôkladne preškolených pracovníkov. Tí prídu obhliadnuť terén a poprípade aj navrhnúť najprijateľnejšie riešenie.

Spoločnosť REFAL ponúka aj prepravu nadrozmerného nákladu. Autodoprava sa realizuje na valníkoch dvoch typov a to  Mercedes Benz 1314 a DAF FA CF75310. Každý z týchto valníkov je pripravený prepraviť, či už stavebný materiál, ľahšie stroje, nábytok či iný tovar, ktorý môže na prvý pohľad pôsobiť ako problém.

Neváhajte teda a oslovte odborníka, ktorý vám dokáže pomôcť s prácou vo výškach, preložiť bremená a prepraviť ťažký náklad. To a ešte oveľa viac vám ponúka spoločnosť REFAL. Špecializovaný tím školených odborníkov je pripravený zodpovedať všetky vaše otázky.

Refal.sk spokojný klient, ktorému poskytujeme kvalitné a komplexné služby zamerané na prenájom mobilných žeriavov a pracovných plošín.

Člnková 2469/38
Košice 040 01
Slovenská republika

Ing. Peter Bretz – majiteľ

e-mail: refal@refal.sk
mobil: 00421 (0)907575230