Moderné záclony

Spestrite si domov overeným spôsobom

Už od dávnych čias sa ľudia snažili spestriť si svoje domovy rôznymi doplnkami a prvkami. Jedným z nich sú aj textílie, ktoré ľudia používajú dodnes. Je mnoho spôsobov, ako peknú textíliu zakomponovať do vášho bytu alebo domu. Jedným z nich sú aj závesy alebo záclony. Doba sa však mení a mení sa aj móda a dizajn. Je preto dobré kráčať s ňou a nechať sa inšpirovať tým, čo je teraz krásne a moderné.

Dokonalá súhra farieb vs. kontrast

Ak sa rozhodnete pre moderné záclony, svojmu domovu nimi zaručíte nielen efektívne tienenie, ale takisto nimi spestríte váš domov. Ako si vyberať? Odpoveď je celkom jednoduchá. Vyberajte si záclony, ktoré budú farebne ladiť s nábytkom alebo farbou stien.

Neznamená to však, že ak máte nábytok hnedej farby a steny sú biele, záclony musia byť zásadné biele alebo hnedé. Zvoliť si môžete napríklad krémovú, ktorá interiér podčiarkne, alebo siahnite po výraznej lososovej, ktorá interiér oživí. Všetko je vec vkusu a ak si neviete poradiť s výberom vhodnej záclony, odborníci zo špecializovaných predajní vám určite radi pomôžu.

Kvalita podpísaná časom

Ďalším, veľmi dôležitým parametrom, je výber na základe kvality. Na trhu dnes nájdete široké spektrum produktov, ktoré navonok môžu byť krásne, avšak časom zožltnú alebo sa na nich začnú javiť výrazné známky opotrebenia. Vyberajte si preto záclony, ktoré sú krásne, ale zároveň naozaj kvalitné.

Kvalitné záclony nájdete u viacerých serióznych predajcov. Ak by ste si chceli vyberať na základe značky, siahnite po značkách akými sú napríklad Alhambra ponúkajúca vysokú kvalitu látok a nadčasový dizajn, Casamance ktorý ponúka francúzsku kvalitu s výrazným sortimentom doplnkov, James Hares luxusnými materiálmi vo forme vysoko kvalitného hodvábu alebo mnohých ďalších.

Luxusné záclony sa poznajú a vášmu domovu dodajú rozhodne dávku nadčasu so štipkou pompéznosti. Nechajte sa inšpirovať najnovšími kúskami luxusných záclon,ktoré ulahodia každému interiéru.