Záhradné sedenie z masívu

Kvalitný záhradný nábytok

Kvalitný záhradný nábytok vyrobený z čistého dreva už roky patrí medzi elitu na slovenskom trhu s nábytkom. Záhradné lavice, záhradne kreslá a záhradne stoly sú pevnou súčasťou nášho posedenia, je len a len na nás aký štýl nábytku do záhrady si vyberieme, dubový záhradný nábytok patrí ku kategórii exkluzívny.

Nábytok na balkón

Nábytok na balkón

Pre menej náročných je tu nábytok vyrobený so smrekového a borovicového dreva.  V súčasnej dobe sú veľmi populárne aj záhradné nábytku z dovozu prevažuje Čína, Indonézia a Malajzia . Do tejto kategórie patrí moderný záhradný nábytok z dreviny meranti ktorá je veľmi tvrdá a spoľahlivo odoláva vode , vetru a slnečným lúčom.

Menej populárne sú v našich končinách záhradné nábytky z rátanú ktorých životnosť je obmedzená na paru rokov . Platový nábytok do záhrady patrí k takzvanému dočasnému riešeniu , v záhradách kde nie je presne vymedzený priestor na ich použitie ich výhodou je však nízka váha s skladnosť   . Záhradne sedenie je veľmi dôležite nie je na našu prezentáciu , ale je dôležite aj pre naše pohodlie .

Náš tip – Záhradný nábytok – Priamo od výrobcu “ Nábytok Mirek „