Domáce potreby

Hrnce

Základom každej kuchyne okrem kuchynskej linky je aj kvalitné vybavenie pre potrebnú prípravu jedál. Kvalitné hrnce potešia nejednu gazdinku a sú dokonca aj vhodným darčekom. Avšak nie je hrniec ako hrniec. Vetroshop ponúka kvalitné nerezové hrnce alebo aj smaltované hrnce, ktoré dokážu dokonale zaujať. Pre doplnenie vkusného dizajnu si môžete vybrať hrnce so sklenenou, alebo aj nerezovou pokrievkou. Smaltované hrnce vás dokážu dokonale zaujať svojimi elegantnými vzormi. Na výber máte širokú škálu dizajnu ako aj viac dielneho prevedenia. Vďaka tomu si vaše skrinky dokážete zariadiť v jednom dizajne.Hrnce

Taniere

Ďalšími potrebnými doplnkami kuchyne sú aj taniere.  Široká ponuka tanierov, či už plytkých, polievkových a dokonca aj dezertných tanierov dokážu vytvoriť dokonalý celok servírovacej výbavy vašej jedálne. Rovnako si môžete vybrať aj zo širokej ponuky detských tanierov, ktoré sú vhodné na detské oslavy alebo len tak pre radosť vašich ratolestí.

Sady tanierov ponúkajú sortiment rôzneho prevedenia a veľkosti. Z tradičných výrobných materiálov ako je keramika, porcelán alebo sklo si dokáže vybrať naozaj každý.  Či už ste zvyknutí na jednoduché vzory a okrúhle prevedenia alebo obľubujete radšej moderné nadčasové vzory a hranaté tvary. Vďaka tomu dokáže vaše servírovanie zaujať nejedného hosťa.Taniere

Domáce potreby

Domáce potreby sú skutočne neodmysliteľnou súčasťou nie len kuchyne, ale aj celkovej domácnosti. Široký sortiment ponúka rôzne druhy hrncov, panvice, tlakové hrnce, formy na pečenie, alebo aj rôzne výrobky na uchovávanie nápojov.  Rovnako tu nájdete aj rôzne mlynčeky, misky, či dokonca aj rôzne príbory.

Vaše stolovanie aj vďaka tomuto sortimentu od spoločnosti vetroshop môže nabrať nový rozmer. Neváhajte preto a vyberte hrnce, taniere či jedálenské súpravy, ktoré oživia vašu kuchyňu a jedáleň.

Vetroshop